Aksion policorë në Karposh të Shkupit


Aksion i madh policorë po zhvillohet në lagjen Karposh të Shkupit. Sipas informacioneve të para, aksioni zhvillohet për të arrestuar ata që morën pjesë në shkëmbimin e zjarrit në hotelin Aleksandar Palace. Raportohet se stacioni policor në Karposh është nën rrethim. Të gjitha hyrjet në të janë të bllokuara nga njësitë speciale policore të maskuar dhe të armatosur me pushkë automatike.

.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com