Qytetari i kërkon gruan Ramës: Ma kanë çuar në Golem

Edi Rama ka qenë sot në Durrës dhe një qytetar e ka befasuar jo pak. Ai i ka kërkuar ndihmë Ramës duke i thënë që më kanë çuar gruan në hotel, në Golem pa me pyetur. Rama i kthehet duke i thënë që të marrë autobusin dhe të shkojë tek gruaja.

Kerkojm nje grua Instagram @welcome.to.durres

Publiée par Vollga Durres sur Lundi 2 décembre 2019

.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com