Zjarr në rrethinën e komunës së Bogovinës


Zjarri ka kapluar një pjesë të malit në rrethinën e Komunës së Bogovinës. Për momentin zjarrfikësit janë në vendngjarje dhe po tentojnë të shuajnë zjarrin.

Zjarr ne atarin e komunes se Bogovines. Intervenojne zjarrfikesit.

Publiée par Alsat sur Mercredi 11 septembre 2019

.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com